Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Sėkmės istorijos

,,Aš visada norėjau mokytis siūti, bet nebuvo galimybės. Auginau 5 mergaites ir sūnų. Būdama dar vaikas siūdavau lėlytėm rūbelius, o suaugusi jau ir dukroms. Kitiem žmonėm bijojau siūti: trūko patirties ir gabumų. Visada labai norėjau būti tikra siuvėja: mokėti sukirpti ir teisingai pasiūti rūbą.

Kai atvažiavau į Šiaulių DRMC, darbuotojai buvo paslaugūs bei malonūs. Supažindino su galimybėmis mokytis ir nuostabiomis mokytojomis Alma ir Irena! Dėl jų aiškaus mokymo ir greitai įsisavinau siuvimo pagrindus. Tuo metu mokiausi trumpuose mokymuose (labai greitai laikas praėjo), o kai sužinojau, kad galiu mokytis ir tobulinti savo žinias stojant per lamabpo.lt, net neabejojusi pateikiau prašymą. Baigiantis šiems mokymams esu ryžtingesnė, mano siuvimo įgūdžiai daug geresni! Jau du metus dirbu savo siuvyklėlėje ,,Mona“ (Papilės miestelyje). Dvejojantiems ir laukiantiems kažko, linkiu nelaukti ir mokytis, kiek jums bebūtų metu. Man 57 m. ir tai mano sėkmes istorija.“

 

Jelena Ružienė

————————————————-

giedre,,Norą siūti paveldėjau iš protėvių. Bet gyvenimas, kaip ir siuvimas, žengia dideliais žingsniais į priekį, todėl būtinai reikėjo tobulintis.

Mokykloje sutiktos puikios mokytojos noriai dalinosi savo patirtimi, kurių dėka sustiprėjo mano žinios ir pasitikėjimas.

Šiai dienai aš drąsiai siuvu individualiems klientams. Susikūriau savo prekinį ženklą “Pukenis” ir “Lietuviška atributika”. Taip pat ir pačiai teko ragauti mokytojos “duonos”. Savo mieste mokiau merginas siuvimo paslapčių.

Rekomenduoju mokyklą visom norinčioms papuošti save, savo artimą ar net įkurti verslą.”

 

Giedrė

————————————————-

sekmes istorija,,Esu daugiavaikė mama, todėl daug metų nedirbau, auginau vaikus. Užimtumo tarnyba pasiūlė įgyti specialybę, kadangi jau po truputį konditerija užsiiminėjau namie, nutariau, kad visai patiktų mokytis konditerijos amato.

Ir taip aš atsiradau Šiaulių darbo rinkos mokymo centre pas nuostabią mokytoją – konditerę Renatą Kančelskienę. Tai mokytoja iš didžiosios raidės. Iš jos sužinojau daug daugiau, negu paruošta mokymo programoje. Praktiką pasirinkau atlikti Akmenėje esančioje kepyklėlėje, o po praktikos pasilikau dirbti toliau.
Taip jau gyvenimas sudėliojo, kad prieš 1,5 metų tapau Arbatinės-kepyklėlės savininkė ir dabar sėkmingai dirbu pati ir dar sukūriau 4 darbo vietas. Todėl visiems sakau, kad mokytis niekada nevėlu ir mokslas tik padeda gyvenime tobulėti ir atrasti savo vietą, o Šiaulių DRMC mokytojai nuostabūs ir žinių suteikia tikrai daug.“

 

Ala Putrienė

 

————————————————-

sandelininke,,Dirbau sandėlininke, darbas buvo sunkus tiek fiziškai, tiek morališkai o gal ir nebuvo toks sunkus, nes išdirbau 12 m. Einant tiems metas pradėjau jaustis lyg robotas: dirbau be jokio jaudulio, darbas tapo juoda monotonija. Nutariau bėgti ir kažką keisti, kad atrasčiau daugiau gyvenimo spalvų. O kur tu nubėgs toli? Paklausiau savęs, į kitą prekybos tinklą?

Galvojau tikrai labai ilgai kur aš galėčiau save realizuoti naujoje veikloje. Netyčia, žiūrint internetinius puslapius pamačiau, kad Šiaulių DRMC renką grupę į socialinio darbuotojo padėjėjo kursus. Pasidomėjau smulkiau ir supratau – tai mano sritis, ir noriu tokio darbo, kur bendravimas su žmonėmis yra pagrindas o tai yra mano varikliukas. Laiko ilgiau nedelsiau, ėmiau ir nuvykau į mokymo įstaigą. Ten manęs laukė dar vienas siurprizas, sužinojau, kad man nereikės mokėti už mokslus, nes juos finansuos valstybė. Taip ir prasidėjo mano nauja kelionė.

Įpusėjus mokslams labai norėjosi paragauti socialinio darbuotojo padėjėjo duonos. Neilgai trukus įsidarbinau ,,KPN Alka“. Su vaikais greitai radau bendrą kalbą, diena praleista su mažaisiais neprailgsta. Vėliau gavau galimybę padirbėti ir daugiau patirties pasisemti naujame projekte ,,dienos užimtumo grupė, negalią turintiems vaikams“. Dabar su vaikais dirbu jau 7 mėn. ir tikiuosi, kad dirbsiu dar ilgai, ilgai!!!

Mokytis buvo tikrai labai malonu, turėjome geriausią Šiaulių DRMC mokytoją Algirdą Bartašiūną, kuris buvo mūsų grupės vadovas. Negaliu nepaminėti ir pasidžiaugti kitais mokytojais jie visi yra superiniai, šilti žmonės su kuriais norisi vėl ir vėl pabendrauti. O kur dar išpuoselėta aplinka, mokymo klasės paruoštos visomis reikalingomis priemonėmis. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Šiaulių DRMC, ten gavau ne tik mokslo žinių, bet ir naujos patirties, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, naujų pažinčių, kurie tęsiasi ir pabaigus mokslus.

Jeigu yra svarstančių mokytis ar ne, tai vienareikšmiškai – taip. Ką išmoksi ant pečių nenešiosi, o gal dar mylimą darbą gausi, kaip aš. Aš jau savo kaimynę sugundžiau, ji užsirašė į Šiaulių DRMC mokymo kursus.“

 

Rasa Radžvilienė • Mokymų kalendorius

 • Gruodžio  2021
  Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
     
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31  
 • Šiaulių darbo rinkos mokymo centras
  Įmonės kodas: 144132264
  PVM kodas: LT441322610

 • Dvaro g. 144A, LT-76199 Šiauliai
  Tel. (8-41) 524722
  Tel./faks. (8-41) 524724
  el. paštas: siauliai@mokymocentras.lt

 • AB SEB bankas, banko kodas 70440
  A/s LT027044060007787513
  AB Swedbank, banko kodas 73000
  A/s LT897300010129615577

 • © VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras